Lezing: Voluit leven met kanker door Erik Huisman

Dit najaar (2024) beginnen we met een serie interactieve lezingen over leven met en na kanker. Steeds meer mensen hebben nog een leven na hun kankerdiagnose. Dat is goed nieuws maar het levert ook nieuwe vragen op. Doorleven: hoe doe je dat? Je blik op het leven is misschien veranderd, je lijf is niet meer zoals voorheen. Hoe keer je terug naar je werk? Lukt werken nog wel? En hoe zit dat met je vrienden en familie: snappen die je nog?

Terugblik van 12 november: Bezoek de website Erik: erikhuisman.wordpress.com

Op 12 november heeft Erik Huisman een interactieve lezing gegeven: Voluit leven met kanker

‘Alles’ komt bij deze presentatie aan bod: angst, vreugde, verdriet, durven en doen, intens plezier, machteloosheid en je leven ondanks alles richting geven. Erik ziet altijd licht, ook als er af en toe een traan in zijn ooghoek brandt. Eriks vrouw komt ook en deelt waar mogelijk haar ervaringen. En er is een mooi verhaal bij een schaatspak van zoon Kay, lid van TeamNL Shorttrack.

En over dat durven en doen: Erik vond het drie jaar geleden natuurlijk (ook) spannend om voor het eerst aan te kloppen bij een centrum voor leven met en na kanker zoals het Toon Hermans Huis. Onterecht, weet hij nu! Het heeft hem veel opgeleverd. Steun, begrip en kansen. Daarover vertelt hij ook. Dus mocht je iemand kennen, die deze stap ook lastig vindt, neem hem of haar mee naar deze lezing!